Białe kalie w szklanym wazonie, na niebieskim tle

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Białe kalie w szklanym wazonie, na niebieskim tle Białe kalie w szklanym wazonie, na niebieskim tle

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format

Olej TECHNIKI MALARSKIE Malarstwo to główna dziedzina sztuki, która od zarania dziejów towarzyszy ludzkości. Techniki malarskie można mnożyć, jest ich bardzo wiele. Każda z nich ma za zadanie pokazać indywidualna wizję i styl artysty. Jedną z popularniejszych technik malarskich jest wykorzystywanie farb olejnych. Malarstwo olejne przypadło do gustu takim artystom jak: Jan van Eyck (prekursor – „Portret Małgorzaty van Eyck”), Hieronim Bosch („Ogród rozkoszy ziemskich”), Claude Monet („Maki”). Tworzenie obrazów przy użyciu farb olejnych zdarza się również u współczesnych artystów. Claude Monet, Maki, 1873 W przypadku tej techniki malarz pokrywał właściwie przygotowane płótno specjalnymi farbami. Najczęściej były to farby przygotowywan

  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password