Upalny czerwiec

Artysta: Frederic Leighton

Zapytaj o cenę obrazu
Upalny czerwiec Upalny czerwiec

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Kopia obrazu Upalny czerwiec, Flaming June, wg Frederica Leightona.
Piękny, robiący wstaniałe wrażenie obraz, w formacie 121x121cm. Doskonale pasuje do stylowych mebli, przestronnych wnętrz, przy antykach. Piękne, finezyjne draperie, dopracowane szczegóły obrazu. Zmysłowa kobieta w pościeli, w delikatnej sukni.
Obraz namalowany jest laserunkowo, nałożonych jest kilka cieniusieńkich warstw bardzo precyzyjnymi pędzlami stylonowymi.

Dostępny do wysyłki - od zaraz, możliwy odbiór osobisty - zapraszam, po wcześniejszym umówieniu sie telefonicznym.
Ze względu na duży format obrazu, koszt wysyłki w tym przypadku, z ubezpieczeniem obrazu i opcją ostrożnie, wynosi 150zł firmą kurierską UPS lub JAS FBG (duże gabaryty), z opcją ostrożnie
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password