Dziewczyna w rękawiczkach

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Dziewczyna w rękawiczkach Dziewczyna w rękawiczkach

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Młoda dziewczyna z rękawiczkami w kapeluszu. W 1929r. obraz wprawił w zdumienie widzów na wystawie "Moda 1900-1939" w Wielkiej Brytanii. Posiada nieznana syntezę stylów i silny ładunek erotyczny. Możliwe, że malarka na obrazie przedstawia samą siebie jako autoportret, ponieważ nie ma innych wzmianek na ten temat i trudno to ustalić. Portret wyróznia się elegancką kompozycją. doskonałą technika wykonczenia i wyważoną kolorystyką.
Kopia obrazu na zamówienie mojego autorstwa, to doskonała propozycja do Państwa salonu lub holu. Wspaniały prezent do biura, albo dla Szefa :-). Możliwe namalowanie tego portretu w kolorystyce zielonej lub bardziej niebieskiej, do ustalenia telefonicznie lub mailowo.
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password