Kobieta z gołębiem

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Kobieta z gołębiem Kobieta z gołębiem

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Tamara de Lempicka (Tamara Łepicka) urodziła się w 1898 roku w zamożnej warszawskiej rodzinie jako Maria Górska. Była jednym z trojga dzieci Borysa Górskiego, znanego i wziętego adwokata. Całe jej dzieciństwo usiane było podróżami do: Petersburga, Karlsbadu, Monte Carlo, Marienbadu. W 1911 Towarzyszyła babci w eksursie do Włoch, odwiedziły wtedy Florencję, Rzym i Wenecję. W Monte Carlo uczeszczała na kurs akwareli. W 1914 wyjechała do Petersburga do ciotki Stefy Jansen, wtedy poznała młodego, świeżo upieczonego prawnika, Tadeusza Łempickiego. Kiedy wybuchła I Wojna Swiata, uniemożliwia dziewczyce powrót do kraju. W wieku szesnastu lat wyszła za mąż za Tadeusza. Ślub odbył się w Petersburgu w Kaplicy Kawalerów Maltańskich. W Rosji bardzo napię
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password