Portret Księżnej de Salle

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Portret Księżnej de Salle Portret Księżnej de Salle

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Portrety. Na płótnach Tamary Łempickiej niewiele jest tła. Postać zajmuje wieksza częśc obrazu, kompozycyjnie wręcz rozpierając, nie mieszczac sie w ramy. Tu przedstawiona amazonka, rozpiera obraz, widać jej siłe charakteru, moc, podkreślona jeszcze nonszalancka, niemal męska pozą, butami oficerkami, strojem meskim, rzadko ubieranym w tamtych latach przez kobiety. Portretowane osoby ukazuja swój temperament, eleganckie, lodowate wizerunki zamawiali u niej nie tylko noworysze, także wschodnioeuropejska arystokracja , jak Książę Gabriel - zabójca Rasputina, pisarze, ludzie nauki. Malarka nie unikała powtórzeń kompozycji, jednak każdej z portretowanej postaci nadawała rys indywidualizmu. Księżną de la Salle, sportretowała stojaca na czerwonym dywanie, w stroju
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password