Kobieta w niebieskiej sukni z mandoliną

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Kobieta w niebieskiej sukni z mandoliną Kobieta w niebieskiej sukni z mandoliną

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Portret młodej kobiety grającej na mandolinie. Suknia w kolorystyce ultramaryny i kobaltów, granatów. Ciało wygładzone precyzyjnymi pędzlami, wlele warstw nałożonej laserunkowo farby, żeby na obrazie wyszła głębia.

Dama w niebieskiej
sukni z gitarą wygląda jak antyczna bogini. To współczesna Erato, opiekunka poezji miłosnej, która wydaje sie unosic nad nowoczesna metropolią. Podobnie jak w starozytnych posagach, na sprężyste ciało modelki, Tamara Lempicja nałożyła "mokrą", lejaca sie tkanine satynową, która zdradza wdzieki kobiety. Malarka fetyszyzuje tutaj rece dziewczyny, dłonie, grajace na mandolinie. Ciało modelki przedstawione w erotyczny sposób, wygięte, pełne wdzięku.
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password