Gwieździsta noc

Artysta: Vincent van Gogh

Zapytaj o cenę obrazu
Gwieździsta noc Gwieździsta noc

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format

Miasteczko Saint-Remy.
Obraz olejny o ciekawej, głębokiej fakturze, został namalowany przez artystę całkowicie z pamięci, nie jak w większości przypadków na plenerze, z natury.
Nad śpiącym miasteczkiem góruje wieża jasna kościelna. Mieszkający tu ludzie są bogobojni i pobożni . Ci ludzie, którym udało się wytrwać w stanie łaski błogosławionej od ostatniej spowiedzi, śnią o raju i czekających na nich z uśmiechem aniołach. ci, co zgrzeszą, w nocy śnią o gorących płomieniach piekielnych.
Jeszcze wyżej niż wieża kościelna wznoszą się fantazyjnie powyginane korony cyprysów. Drzewa symbolizują świat fantazji, zawsze górujący nad codziennością i nudą. Jest w nich wielka siła natury . A może w tych fantazyjnych topolach zaklęta jest dusza artysty

  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password