Łąka w górach Le Mamy de Saint-Paul

Artysta: Vincent van Gogh

Zapytaj o cenę obrazu
Łąka w górach Le Mamy de Saint-Paul Łąka w górach Le Mamy de Saint-Paul

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
8 maja 1889 r. van Gogh zgodził się na leczenie w szpitalu psychiatrycznym w pobliżu Saint--Remy-de-Provence. Dyrektor zakładu, doktor Peyrou, umieścił artystę w pokoju jednoosobowym i pozwolił mu korzystać z pomieszczenia na parterze, które zaadaptowano na pracownię malarską. Tutaj van Gogh stworzył repliki poprzednich dzieł, a także liczne pejzaże, między innymi właśnie to płótno.Istotnym wkładem van Gogha do sztuki współczesnej była nowa definicja przestrzeni malarskiej, której zadaniem nie jest pokazywanie świata realnego, ale stanu ducha i przeżyć artysty. Obraz przestał już być odbiciem rzeczywistości, zyskał duchowy wymiar, stał się dziełem, w którym twórca ukazuje siebie samego i swoje wnętrze. Punktem wyjścia zaistniałych na płótnie barw i kształtów
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password