Bal w Moulin de la Galette

Artysta: Pierre Auguste Renoir

Zapytaj o cenę obrazu
Bal w Moulin de la Galette Bal w Moulin de la Galette

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Auguste Renoir - kopia obrazu, ręcznie malowana.
Bal du moulin de la Galette, jeden z najpiękniejszych obrazów impresjonisty. Liczne portrety, biesiadowanie na dworze, świetlista, słoneczna kolorystyka, duże kontrasty, charakteryzuja ostre światło dzienne. Panie w pięknych sukniach z epoki. Przewaga kolorystyki błękitów i kobaltów.
obraz olejny o wymiarach 131 x 175 cm, autorstwa francuskiego malarza impresjonisty Auguste'a Renoira, namalowany w roku 1876.

Oryginał, to jedna z trzech wersji obrazu. Został namalowany w 1876 r. Modelami byli, podobnie jak w innych dziełach, przyjaciele artysty. Mniejsza wersja dzieła, znajduje się obecnie w Musee d'Orsay. Większa zaś w John Hay Whitney Collection w Nowym Jorku. Obraz był wcześniej własn
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password