Szał uniesień

Artysta: Emilia Czupryńska

Zapytaj o cenę obrazu
Szał uniesień Szał uniesień

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Kopia obrazu Władysława Podkowińskiego " Szał uniesień". Oryginał obrazu, znajduje się w Muzeum Narodowym w Krakowie. To bardzo duża kompozycja, w oryginale ma wymiary 310 x 275 cm., fot. MNK
Przepiękny, bogaty obraz w dużym formacie, idealny do salonu, do biura, czy sypialni. Prestiżowy obraz olejny ręcznie malowany. Płótno naciągnięte na drewniany blejtram.
Koszt przesyłki, czy transportu, pokrywa Zamawiający.

Szał przedstawia niesamowitą namiętność i żywioły. Delikatna, ciepła, namiętna dziewczyna o alabastrowej skórze, przytulona całym ciałem do karego, końskiego grzbietu i szyju. Jej rude włosy splatają się z czarną grzywą. Kary ogier staje dęba, jest niespokojny. Dziekie zwierzę, ma wystawiony jęzor, toczy pianę z pyska, odsłania
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password