Polecane

Kategorie

Galerie Mistrzów

Lista artystów

(w nawiasie liczba reprodukcji)

Opinie Klientów

Obrazy Pani Emilii są dla mnie światłem i radością w domu od wielu lat. Kolorystyka soczysta, optymistyczna, odzwierciedla serdeczną duszę Pani Emilli. Dziękuję za ciepło dla mnie.
~ p. Beata
Czekałem trzy tygodnie na kopię obrazu wg Moneta. Ale było warto! Obraz piękny, malowany szpachelką, robi wrażenie na Klientach mojej firmy. Powiesiłem go w biurze i nie omieszkam zamówić kolejne!
~ p. Tadeusz L

Portret Adeli Bloch-Bauer I

Autor: Gustav Klimt

 
 

Informacje techniczne


Dostępność:

Obraz olejny ręcznie malowany.

Możliwe namalowanie obrazu w dowolnym formacie.

Krosna malarskie: sosnowe, 2 cm grubości


szerokość: 150cm
wysokość: 150cm

Opis obrazu

Kopia obrazu.
Przepyszny portret Pani Bauer, namalowany przez Mistrza Gustava Klimta. Liczne złocenia i srebrzenia, bizantyjskie motywy ornamentów. To najbogatszy obraz tego artysty. Zastosowane płatki prawdziwego złota.
Przy zamówieniu obrazu, jest możliwość użycia przeze mnie prawdziwych płatków złota (cena obrazu w tym przypadku, do uzgodnienia indywidualnie).
Możliwe jest zamówienie portretu ze zdjęcia, w pokazanej tutaj, bogatej szacie.

Klimt malował ten wspaniały portret żony bogatego, wiedeńskiego bankiera przez wiele lat i mówi się, że między nim a modelką, nawiązał się długi romans. Naturalizm jest jeszcze obecny w twarzy i dłoniach kobiety, które jednak sprawiają wrażenie wyciętych w kunsztownej intarsji motywów ornamentalnych: kwadratów, spiral, które symbolizują płodność, trójkątów i oczu, w których rozmywają się kontury postaci, nierealnego fotela i tła.

Pracownia Malarska

Obrazy olejne malowane są ręcznie, farbami olejnymi na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Format obrazu jest dostosowany do prośby Klienta. Jest możliwość namalowania obrazu w dowolnej wielkości.

Cena dzieła bez ramy. Obraz można powiesić na ścianę bez konieczności oprawiania w ramę, jednak na życzenie Klienta, za dopłatą, jest możliwość oprawienia obrazu w drewniana ramę, w dowolnym kolorze.

Obraz olejny dostępny jest na zamówienie przez kliknięcie ZAMÓW OBRAZ po prawej stronie.

Średni czas malowania obrazów, zależnie od stopnia trudności, to około 2-3 tygodnie.

Wysyłka kurierem UPS. Koszt przesyłki, podany jest w wiadomości zwrotnej, po złożeniu zamówienia. Do formatu 120x90cm – 35zł, wielkie gabaryty- ok. 150zł.