Studium koloru. Kwadraty z koncentrycznymi okręgami

Zapytaj o cenę obrazu
Studium koloru. Kwadraty z koncentrycznymi okręgami Studium koloru. Kwadraty z koncentrycznymi okręgami

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji
Najbardziej znany obraz Kandinsky'ego.
Wassily Kandinsky (1886 - 1944) jest uważany za inicjatora sztuki abstrakcyjnej. Wierzył, że sztuka może wizualnie przedstawić kompozycje muzyczne. Artysta, który był także utalentowanym muzykiem, zobaczył kolor, gdy usłyszał muzykę i nawiązanie tonu koloru do barwy muzycznej i nasycenie do głośnego dźwięku. Muzyka miała wpływ na jego sztukę do tego stopnia, że Kandinsky nazwie swoje prace po kategoriach muzycznych. Początkowo prawnik w rodzinnej Rosji, w wieku 30 lat, po obejrzeniu Moneta Haystacks - Stogi siana, skierował sie ku sztuce, tworzeniu, malarstwie. Kandinsky musiał nieustannie tworzyć i wierzył, że jeżeli swoje artystyczne wizje przeleje na płótno, czy papier, to odpowiednio zadziała na odbiorców
Najbardziej znany obraz Kandinsky'ego.
Wassily Kandinsky (1886 - 1944) jest uważany za inicjatora sztuki abstrakcyjnej. Wierzył, że sztuka może wizualnie przedstawić kompozycje muzyczne. Artysta, który był także utalentowanym muzykiem, zobaczył kolor, gdy usłyszał muzykę i nawiązanie tonu koloru do barwy muzycznej i nasycenie do głośnego dźwięku. Muzyka miała wpływ na jego sztukę do tego stopnia, że Kandinsky nazwie swoje prace po kategoriach muzycznych. Początkowo prawnik w rodzinnej Rosji, w wieku 30 lat, po obejrzeniu Moneta Haystacks - Stogi siana, skierował sie ku sztuce, tworzeniu, malarstwie. Kandinsky musiał nieustannie tworzyć i wierzył, że jeżeli swoje artystyczne wizje przeleje na płótno, czy papier, to odpowiednio zadziała na odbiorców jego dzieł.

Opis

Nazwa Oryginalna
Color Study. Squares with Concentric Circles

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password