Niebieska góra

Zapytaj o cenę obrazu
Niebieska góra Niebieska góra

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji
Ekspresjonizm. Krajobraz namalowany technika grubo nałozonej farby., przedstawiający góre i jexdxców na koniach.

Od 1906/08 Kandinsky spędził wiele czasu podróżując po Europie (był współpracownikiem Blue Rose symbolizmu grupy Moskwa), aż osiadł w małej bawarskiej miejscowości Murnau. Blue Mountain (1908/09) był malowany w tym czasie i pokazuje więcej jego tendencji do czystej abstrakcji. Niebieska góra jest otoczona przez dwa szerokie drzewa, jedeno żółte i jedeno czerwone. Na dole obrsazu, procesja, z trzech jeźdźców i kilku innych przechodniów. Twarze, ubrania, i siodła zawodników, są w różnych kolorach, nie sa uchwyceni szczegółowo. Płaskie samoloty i kontury również wskazują na wpływ fowizmu. Szerokie wykorzystanie koloru w Blue Mountain,
Ekspresjonizm. Krajobraz namalowany technika grubo nałozonej farby., przedstawiający góre i jexdxców na koniach.

Od 1906/08 Kandinsky spędził wiele czasu podróżując po Europie (był współpracownikiem Blue Rose symbolizmu grupy Moskwa), aż osiadł w małej bawarskiej miejscowości Murnau. Blue Mountain (1908/09) był malowany w tym czasie i pokazuje więcej jego tendencji do czystej abstrakcji. Niebieska góra jest otoczona przez dwa szerokie drzewa, jedeno żółte i jedeno czerwone. Na dole obrsazu, procesja, z trzech jeźdźców i kilku innych przechodniów. Twarze, ubrania, i siodła zawodników, są w różnych kolorach, nie sa uchwyceni szczegółowo. Płaskie samoloty i kontury również wskazują na wpływ fowizmu. Szerokie wykorzystanie koloru w Blue Mountain, ilustruje ruch Kandinsky'ego do rangi sztuki, w której kolor jest prezentowsny na równi z postacia ludzką. Kompozycja stała się bardziej płaska, ponieważ wydaje się, że obraz jest podzielony na cztery części-niebo, czerwony, drzewo, żółty, zielony i niebieski góra, oraz przedstawienie trzech jeźdźców.

Opis

Własność
Galeria
Nazwa Oryginalna
Blue Mountain
Rok namalowania oryginału
1908

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password