Portret Księżnej de Salle

Zapytaj o cenę obrazu
Portret Księżnej de Salle Portret Księżnej de Salle

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji
Portrety. Na płótnach Tamary Łempickiej niewiele jest tła. Postać zajmuje wieksza częśc obrazu, kompozycyjnie wręcz rozpierając, nie mieszczac sie w ramy. Tu przedstawiona amazonka, rozpiera obraz, widać jej siłe charakteru, moc, podkreślona jeszcze nonszalancka, niemal męska pozą, butami oficerkami, strojem meskim, rzadko ubieranym w tamtych latach przez kobiety. Portretowane osoby ukazuja swój temperament, eleganckie, lodowate wizerunki zamawiali u niej nie tylko noworysze, także wschodnioeuropejska arystokracja , jak Książę Gabriel - zabójca Rasputina, pisarze, ludzie nauki. Malarka nie unikała powtórzeń kompozycji, jednak każdej z portretowanej postaci nadawała rys indywidualizmu. Księżną de la Salle, sportretowała stojaca na czerwonym dywanie, w stroju
Portrety. Na płótnach Tamary Łempickiej niewiele jest tła. Postać zajmuje wieksza częśc obrazu, kompozycyjnie wręcz rozpierając, nie mieszczac sie w ramy. Tu przedstawiona amazonka, rozpiera obraz, widać jej siłe charakteru, moc, podkreślona jeszcze nonszalancka, niemal męska pozą, butami oficerkami, strojem meskim, rzadko ubieranym w tamtych latach przez kobiety. Portretowane osoby ukazuja swój temperament, eleganckie, lodowate wizerunki zamawiali u niej nie tylko noworysze, także wschodnioeuropejska arystokracja , jak Książę Gabriel - zabójca Rasputina, pisarze, ludzie nauki. Malarka nie unikała powtórzeń kompozycji, jednak każdej z portretowanej postaci nadawała rys indywidualizmu. Księżną de la Salle, sportretowała stojaca na czerwonym dywanie, w stroju do jazdy konnej. Sławna francuska lesbijka, jej ciało kontrastuje z chaosem tła. Teatralnośc przedstawienia podkreslona została mocno udrapowana tkaniną, kotarą, oraz fragmentem klasycznej kolumny.

Opis

Własność
Collection of Alain Blondel; Paris
Nazwa Oryginalna
Portrait of the Duchess de la Salle
Rok namalowania oryginału
1925

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password