Na kotwicowisku I

Artysta: Z fotografii

Zapytaj o cenę obrazu
Na kotwicowisku  I Na kotwicowisku I

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Malarstwo romantyczne W dobie romantyzmu rozwijała się nie tylko muzyka, ale również malarstwo. Dzieła z tego okresu nie należą do jednolitych. Na każdym widoczny jest indywidualizm danego artysty romantycznego. Jednak można dostrzec kilka wspólnych cech, które pozwalają scharakteryzować malarstwo romantyczne. Cechy malarstwa romantycznego Do najważniejszych wyznaczników zaliczyć trzeba bogactwo barw oraz kontrastowość światłocienia. Poza tym w obrazach z epoki romantyzmu dominuje dynamiczna kompozycja oraz delikatność faktury. Artyści czerpali wzorce z poprzednich okresów, czyli z klasycyzmu i baroku. Johann Heinrich Fussli, Płomienna lady Makbet, 1784 Przedstawiciele romantyzmu w malarstwie Najważniejszym twórcą epoki romantycznej był,
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password