Kompozycja 6

Artysta: Wassily Kandinsky

Zapytaj o cenę obrazu
Kompozycja 6 Kompozycja 6

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Wassily Kandinsky był jednym z najbardziej oryginalnych i wpływowych artystów XX wieku. Jego "wewnętrzną potrzebą", aby wyrazić swoje emocjonalne postrzeganie, doprowadziło do rozwoju stylu abstrakcyjnego malarstwa, który został oparty na non-reprezentacyjne właściwości koloru i formy. Kandinsky'ego kompozycje były zwieńczeniem jego wysiłków na rzecz utworzenia "czystego malarstwa", które zapewni taką samą emocjonalną moc, jak kompozycja muzyczna. Wystawa "Kandinsky: Kompozycje", zorganizowana przez Magdalenę Dąbrowski, na wystawie w Los Angeles County Art Museum, 03 września 1995, prezentuje te monumentalne dziełazebrane razem po raz pierwszy i być może ostatni i stanowi okazję bycia świadkiem procesu twórczego Kandinsky'ego.
Olej na płotnie, kompo
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password