Studium koloru. Kwadraty i koncentryczne okręgi

Artysta: Wassily Kandinsky

Zapytaj o cenę obrazu
Studium koloru. Kwadraty i koncentryczne okręgi Studium koloru. Kwadraty i koncentryczne okręgi

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Najbardziej znany obraz Kandinsky'ego.
Wassily Kandinsky (1886 - 1944) jest uważany za inicjatora sztuki abstrakcyjnej. Wierzył, że sztuka może wizualnie przedstawić kompozycje muzyczne. Artysta, który był także utalentowanym muzykiem, zobaczył kolor, gdy usłyszał muzykę i nawiązanie tonu koloru do barwy muzycznej i nasycenie do głośnego dźwięku. Muzyka miała wpływ na jego sztukę do tego stopnia, że Kandinsky nazwie swoje prace po kategoriach muzycznych. Początkowo prawnik w rodzinnej Rosji, w wieku 30 lat, po obejrzeniu Moneta Haystacks - Stogi siana, skierował sie ku sztuce, tworzeniu, malarstwie. Kandinsky musiał nieustannie tworzyć i wierzył, że jeżeli swoje artystyczne wizje przeleje na płótno, czy papier, to odpowiednio zadziała na odbiorców
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password