Niebieska góra

Artysta: Wassily Kandinsky

Zapytaj o cenę obrazu
Niebieska góra Niebieska góra

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Ekspresjonizm. Krajobraz namalowany technika grubo nałozonej farby., przedstawiający góre i jexdxców na koniach.

Od 1906/08 Kandinsky spędził wiele czasu podróżując po Europie (był współpracownikiem Blue Rose symbolizmu grupy Moskwa), aż osiadł w małej bawarskiej miejscowości Murnau. Blue Mountain (1908/09) był malowany w tym czasie i pokazuje więcej jego tendencji do czystej abstrakcji. Niebieska góra jest otoczona przez dwa szerokie drzewa, jedeno żółte i jedeno czerwone. Na dole obrsazu, procesja, z trzech jeźdźców i kilku innych przechodniów. Twarze, ubrania, i siodła zawodników, są w różnych kolorach, nie sa uchwyceni szczegółowo. Płaskie samoloty i kontury również wskazują na wpływ fowizmu. Szerokie wykorzystanie koloru w Blue Mountain,
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password