Most zwodzony w Arles z piorącymi kobietami

Artysta: Vincent van Gogh

Zapytaj o cenę obrazu
Most zwodzony w Arles z piorącymi kobietami Most zwodzony w Arles z piorącymi kobietami

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
To pierwsza z sześciu prac, przedstawiających ruchomy most Langlois, nazwany tak od nazwiska starego strażnika.
Być może budziły się w Van Goghu wspomnienia, tęsknota za Holandią, ojczyzną, ale w czasie pobytu a Arles, wciąz podążał nad most, aby go malować, studiować. Dwie namalowane wersje mostu w Lenglois powstały w marcu i w maju 1888r. Pośród wielkich płaszczyzn nieba, sielankowego spokoju wody, nielicznych przedmiotów, artysta stwarza napięcie, poprzez eksperymenty z kolorystyką. Kolor pokrywa obraz niczym druga skóra, a motywy obrazu tworza tylko scenerię.
Widok z brzegowej skarpy, zachowuje dystans na niewyraźną sylwetkę konia, ciagnącego wóz z ludxmi.. Wszystko to w połaczeniu z jasną, soczystą kolorystyką, przypomina impresjonizm, które
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password