Irysy ( Kosaćce )

Artysta: Vincent van Gogh

Zapytaj o cenę obrazu
Irysy ( Kosaćce ) Irysy ( Kosaćce )

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Kwiaty w ogrodzie, irysy kobaltowe, niebieskie. Impresjonistyczna kompozycja obrazu, krótkie pociągnięcia pędzla, szpachelką grubo nałożona farba. Kwiaty obrysowane czarnym konturem, co jest charakterystyczne dla malarstwa van Gogha. To jeden z najpiekniejszych obrazów tego malarza.
Van Gogh był opętany prawdziwa pasja twórczą, co widac w tym dziele. Wzbudza wrażenie przesadnej intensywności, daje ujście gwałtownym uczuciom. Irysy, to pierwszy obraz z Saint-Remy, który nawiązuje do póxniejszych bukietów kwiatów namalowanych w Arles.
Motyw artysta znalazł na drodze do swojego lekarza, obrośnietej bujnymi kosaćcami. Soczysta obfitośc natury.Ciemnoniebieskie, subtelnie narysowane kwiaty irysów kontrastują z chłodna zielenią ich lancetowatych liści, k
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password