Piękna Rafaela

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Piękna Rafaela Piękna Rafaela

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Obraz przedstawiajacy muzę Lempickiej - Piiękną Rafaellę. Dostępny do wysyłki.

TAMARA NA NOWYM KONTYNENCIE
Początkowo USA ciepło przyjęło artystkę i jej twórczość. Łempicka zadbała o dobre, pokazowe wejście na nowy kontynent i przez 10 lat brylowała w towarzystwie, blisko zaznajamiając się między innymi ze słynną aktorką Gretą Garbo. Po jakimś czasie jednak trendy w sztuce się zmieniły, a Tamara nie nadążała za nimi. Zaczęła być passe. To ją bardzo frustrowało.
Po śmierci drugiego męża w 1962 roku, Łempicka przeniosła się do Houston. Tam, pomimo pozytywnego przyjęcia jej kolejnych prac, zrezygnowała ostatecznie z ich wystawiania. Kilkanaście lat później przeniosła się do Cuernavaca, gdzie zmarła we śnie w 1980 roku. Jej ciało zgodnie z j
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password