Rafaela na zielonym tle

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Rafaela na zielonym tle Rafaela na zielonym tle

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
"Le reve" (Rafaela sur fond vert) - obraz przedstawia przypadkowo spotkana przez Tamarę Łempicka prostytutkę.

Proponuję kopię obrazu. Obraz dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, wg różnych zdjęć z albumów. Dostępny od zaraz, gotowy do wysłania jest obraz na pierwszym zdjęciu.

Za oryginalny obraz Tamary Łempickiej "Rafaela na zielonym tle". To rekordowa cena za dzieło tej autorki. To rekordowa cena za dzieło tej autorki; przed aukcją obraz wyceniano na 5 do 7 milionów dolarów.! Obraz powstał w 1927 roku, gdy Łempicka mieszkała w Paryżu, pozowała do niego Rafaela - jedna z ulubionych modelek malarki - powiedziała Elizabeth Gorayeb z domu aukcyjnego Sotheby's.
- Sportretowana kobieta to paryska prostytutka, którą Łempicka spo
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password