Autoportret w zielonym Bugatti

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Autoportret w zielonym Bugatti Autoportret w zielonym Bugatti

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Piękny portret własny, autoportret Łempickiej.
To jedno z najsławniejszych dzieł Tamary Lempickiej. Wokół niego powstało wiele legend, częsciowo spreparowanych przez samą artystkę. Łempicka nigdy nie miała samochodu Bugatti. W czasach, gdzy dzieło powstawało, jeździła żółtym renault. Pomysł na obraz zrodził sie podczas pobytu w Monte Carlo, gdzie przypadkowo poznała redaktora modnego wówczas magazynu "Die Dame".
Gdy przedstawiała mu się jako artystka z Paryża, zaproponował jej wykonanie okładki do pisma - autoportret we wnętrzu szykownej maszyny. Zarówno portret artystki, jak i portret auta - symbolu szybkości, wyzwolenia nowoczesnej amazonki.
Powłóczyste spojrzenie Tamary wzywa widza - artystka wydaje sie byc zatrzymana w ruchu. Scena może by
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password