St. Moritz

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
St. Moritz St. Moritz

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Piękna młoda kobieta w jasno czerwonym swetrze z pomalowanymi ustami, to kontrast dla białych śniegów w zimie, na stoku narciarskim.

Tamara Łempicka kochała wszelkie przejawy nowoczesności, od sukienek madame Schiaparelli, modnych w latach 30stych, po Szwajcarskie sniegi St. Moritz. Wraz z pierwszymi śniegami, do kurortu sciagały tłumy europejskich elit. Sant Moritz kusiło najlepszymi wyciagami, atmosfera dekadencji i nieskrepowanego szlaeństwa. W czasie jednej z podróży do Szwajcarii, na pewno towarzyszyła artystce jej przyjaciółka i kochanka Ira Perrot. Najpewniej to ona pozowała artystce do obrazu. Malarka niemal z czcia mówiła o jej gibkim ciele i pieknych, pełnych piersiach. Razem, na poczatku lat 20stych udały sie do Włoch, w podróż, która
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password