Księżna Romana de la Salle

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Księżna Romana de la Salle Księżna Romana de la Salle

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Tamara Łempicka była wielką malarką - samoukiem, co wielokrotnie podkreślała. Choć malowała od małego, talent pewnego dnia z niej eksplodował. Zapewne to było tak zwane wyrobienie techniki, ćwiczenia ręki, precyzji wykonania. Obsesyjnie podkreślała bowiem swoją pracowitość i sumienność. - mówiła - stół, który nakrywam musi być perfekcyjny, inaczej mi to przeszkadza. Lubię precyzję wszędzie, zwłaszcza w moich obrazach. Malarstwo miało być receptą na biedę, która ją spotkała po przybyciu do Francji. Obrazy zaczęły powstawać na początku lat 20-stych. Po dwóch latach, jeden z jej obrazów został przyjęty na Salon Jesienny. Talent malarki był w pełni już ukształtowany. Tamara marzyła o żywych modelach, nużyło ją malowanie martwych natur, albo ćwiczenia malowania
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password