Portret Iry P.

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Portret Iry P. Portret Iry P.

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Postać kobiety w białej sukience, przedstawiona w sposób subtelny i zmysłowy. To przyjaciółka i kochanka Ira Perrot, pozowała artystce do obrazu. Malarka niemal z czcia mówiła o jej gibkim ciele i pieknych, pełnych piersiach. Razem, na poczatku lat 20stych udały sie do Włoch, w podróż, która stała sie momentem przełomowym w sztuce Tamary. Ira była najprawdopodobniej największą miłością romantyczną w życiu artystki.
Ciało kobiety wygiete w łuk, piekne dłonie trzymajace białe kalie, symboj falliczny, wieloznaczna symbolika - te kwiaty fascynowały malarke.. Czerwone, mocne akcenty na obrazie, to draperia. Modelki Łempickiej były jej natchnieniem. Fascynowały ją siła charakteru kobiety jako takiej w erze rozpoczynajacego sie wyzwolenia i niezalezności. P
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password