Autoportret w zielonym bugatti

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Autoportret w zielonym bugatti Autoportret w zielonym bugatti

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Najbardziej znany obraz, Autoportret Tamary Lempickiej. Kolorystyka, albo zielonosci, morski kolor, albo wpadający w błekit, a nawet kobalt, do wyboru. Autorka przedstawia sama siebie, jako kobiete niezależną, wyzwoloną, zamożną, wręcz frywolną. Delikatne światło, wygładzone powierzchnie.
Wokół dzieła powstało wiele legend, częsciowo spreparowanych przez samą artystkę. Łempicka nigdy nie miała samochodu Bugatti. W czasach, gdzy dzieło powstawało, jeździła żółtym renault. Pomysł na obraz zrodził sie podczas pobytu w Monte Carlo, gdzie przypadkowo poznała redaktora modnego wówczas magazynu "Die Dame".
Gdy przedstawiała mu się jako artystka z Paryża, zaproponował jej wykonanie okładki do pisma - autoportret we wnętrzu szykownej maszyny. Zarówno portr
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password