Cztery nagie kobiety ( Cztery akty)

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Cztery nagie kobiety ( Cztery akty) Cztery nagie kobiety ( Cztery akty)

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Akt, nagie kobiety, wijące się w uniesieniu ciała w formie nieco kubistycznej.
Cztery akty.
Tamara Lempicka śmiało maluje kobiece akty. Powszechna w tym czasie akceptacja hedonizmu, zapewniła niedwuznacznie erotycznym obrazom entuzjastyczne przyjęcie - nagie ciała były popularne w życiu i w sztuce.Tamara była entuzjastka kobiecego ciała, zapraszała do pracowni intrygujace kobiety. Z niektórymi z nich łaczył ja romans, czego artystka nigdy nie ukrywała. Namiętność popychała ją w ramiona kobiece, co zaowocowało później coraz ciekawymi formalnymi rozwiazaniami w jej pracach. "Amazonki", jak nazywano wówczas lesbijki, szczelnie wypełniaja przestrzeń obrazu Cztery Akty. Klasyczne piekno, graniczy z obsesją, konwulsyjne ruchy, ciasno splecione ciała, ag
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password