Andromeda. Niewolnica w kajdanach.

Artysta: Tamara de Lempicka

Zapytaj o cenę obrazu
Andromeda. Niewolnica w kajdanach. Andromeda. Niewolnica w kajdanach.

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Kompozycja obrazu zamknieta jest w trójkącie. Kubistyczne przedstawienie nagiego ciała kobiety przez Tamarę Lempicką, jest charakterystyczne dla jej malarstwa. Siedząca modelka tworzy istotna dla tej kompozycji diagonadę, która kończy sie na głowie modelki, ale malarka przedłuża ja poprzez uniesiony w górę wzrok pani. W obrazie zderzaja sie ze soba dwa plany i dwie rózne formy. Przepełniona erotyzmem kobieta, w zmysłowej pozie, miękko modelowana światłem, ukazana została na tle kubistycznej panoramy miasta.

Styl jest najlepszym sposobem by stac sie tym, kim sie chce - mówiła malarka Lempicka. Konsekwensja i wielka wrazliwośc na klasyczne piekno były cechami charakterystycznymi jej artystycznego jezyka.
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password