Dwie głowy

Artysta: Stanisław Witkacy

Zapytaj o cenę obrazu
Dwie głowy Dwie głowy

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Stanisław Ignacy Witkiewicz, ur. 1885r. w Warszawiej jako jedyny syn znanego pisarza, krytyka, malarza, Stanisława Witkiewicza i Marii z Pietrzkiewiczów, nauczycielki muzyki. Od czystej formy do Formizmu W 1918r. Witkacy z Rosji wrócił do Polski, przyjechał do Zakopanego, gdzie jego matka prowadziła pensjonat. Z Rosji, przywiózł swoje prace malarskie i prawie gotowy tekst rozprawy teoretycznej. W styczniu 1919r. wziął udział w I wystawie w krakowskim Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych (wspólnie z Tymonem Niesiołowskim i Augustem Zamoyskim. Na wiosnę uczestniczył w I Wystawie Formistów Polskich w Polskim Klubie Artystycznym w Warszawie. Malarstwo tego okresu, to w dużej mierze kontynuacja twórczości okresu rosyjskiego. Zarówno obrazy olejne, jak i kom
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password