Pięciu kąpiących się

Artysta: Paul Cezanne

Zapytaj o cenę obrazu
Pięciu kąpiących się Pięciu kąpiących się

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Cezanne często malował akty, na tle przyrody. Czasami przedstawiał pojedynczą figurę, innym razem zaś mniej lub bardziej liczną grupę kobiet albo mężczyzn, czego przykładem może być to płótno. Postacie ludzkie, istniejące jakby poza czasem i konkretną przestrzenią, wydają się całkowicie zintegrowane z przyrodą, wśród której czują się jak w swoistym raju na ziemi, gdzie być może i sam artysta chciałby zamieszkać. Bazrdzo częsty motyw malarstwa Cezanna, pejzaż z nagimi postaciami, akty.

Ręcznie malowany obraz olejny na płótnie. Dostępny na zamówienie. Grubo nałożona farba.
Czas realizacji zamówienia, około 2, 3 tygodni. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Dowolny rozmiar.
Materiał, to pł
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password