Martwa natura z wazą do zupy

Artysta: Paul Cezanne

Format
Zapytaj o cenę obrazu
Martwa natura z wazą do zupy Martwa natura z wazą do zupy

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Martwa natura z wazą do zupy (Jabłka, butelka i waza).
W tej pracy poszczególne elementy kompozycji oświetlone są bezpośrednim światłem, które nie daje cieni i wyraźnie podkreśla intensywność zastosowanych barw. W tle artysta umieścił trzy obrazy, z których jeden ten z lewej - jest pejzażem namalowanym przez Pissarra. Był to ze strony Cezanne'a wyraźny ukłon w stronę przyjaciela i mistrza Paula Cezanna.

Ręcznie malowany obraz olejny na płótnie. Dostępny na zamówienie. Grubo nałożona farba.
Czas realizacji zamówienia, około 2, 3 tygodni. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Dowolny rozmiar.
Materiał, to płótno naciągnięte na drewniany blejtram , profesjonalne farby olejne i wernik
 

Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.

 

Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.

 

Możliwość oprawy w ramę.

 

Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.

 

Indywidualnie ustalane terminy realizacji