Dom doktora Gacheta w Auvers

Artysta: Paul Cezanne

Zapytaj o cenę obrazu
Dom doktora Gacheta w Auvers Dom doktora Gacheta w Auvers

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format

Na początku 1873 r. Cezanne opuścił Ponotoise i zamieszkał w Auvers, w domu Paula Gacheta, lekarza homeopaty i psychiatry. Gachet kochał sztukę, był jej kolekcjonerem i przyjacielem artystów. W swoim domu w Auvers urządził pracownię, w której zajmował się twórczością graficzną. Zachęcał Cezanne'a do malowania pejzaży w plenerze, nauczał go również technik graficznych. W swoim domu doktor Gachet gościł w 1890 r. Vincenta van Gogha, niedługo przed jego samobójstwem.

Ręcznie malowany obraz olejny na płótnie. Dostępny na zamówienie. Grubo nałożona farba.
Czas realizacji zamówienia, około 2, 3 tygodni. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Dowolny rozmiar.
Materiał, to płótno naciągnię
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password