Jacqueline z kwiatami

Artysta: Pablo Picasso

Zapytaj o cenę obrazu
Jacqueline z kwiatami Jacqueline z kwiatami

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Portret kobiety nmalowany w czasie okresu murzyńskiego w twórczości Mistrza Picassa.Twórczość Pabla Picassa dzielona jest na kilka okresów. Pierwszym, trwający od 1901 do 1904 roku, był okres błękitny, niebieski. Wtedy artysta koncentrował się na refleksji i melancholii. Dominowały stonowane barwy i portrety biednych ludzi - "Stary gitarzysta", "Dwie siostry". Po tym czasie nastąpiła ogromna zmiana, czyli okres różowy. Wówczas Picasso skupił się na malowaniu cyrkowców - "Kuglarze", "Rodzina arlekina". W 1907 roku nastąpił kolejny przełom w twórczości artysty, zwany okresem murzyńskim. Tym razem wielkiej deformacji artysta poddał ludzkie ciało, co wywołało fale krytyki (np. "Panny z Awignon"). Obecnie dzieła z tego okresu uznawane są za najznakomitsze w histo
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password