Maria Teresa Walter

Artysta: Pablo Picasso

Zapytaj o cenę obrazu
Maria Teresa Walter Maria Teresa Walter

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Obraz przedstawia Marię Teresę Walter, kochankę malarza, przez którą rozpadło się jego małżeństwo z Olgą Kolkową. 17-letnią Walter, Picasso poznał na początku 1927 roku w wieku 41 lat. Owocem ich namiętności była córka Maria-Concepción. Rozstali się w 1935 roku, kiedy artysta poznał nową kochankę, Dorę Maar.
Jeden z obrazów Pabla Picassa został sprzedany na aukcji w Londynie za 28 milionów 600 tys. funtów. Namalowana w 1932 roku Kobieta siedząca przy oknie jest portretem muzy i kochanki artysty, Marii Teresy Walter.

Kobietę siedzącą przy oknie Picassa sprzedano na aukcji obrazów i grafik najbardziej znanych artystów nowoczesnych, zorganizowanej w słynnym domu Sotheby's. Kupił go licytujący przez telefon anonimowy nabywca. W przeliczeniu zapła
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password