Dziewczyna przed lustrem

Artysta: Pablo Picasso

Zapytaj o cenę obrazu
Dziewczyna przed lustrem Dziewczyna przed lustrem

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Kobieta, która analizuje swój wygląd w lustrze. Podoba się sobie. Miły obraz do przedpokoju, korytarza Twojego domu, mieszkania. Doskonały prezent dla człowieka, który lubi nowoczesnośc, mimo, iż obraz został namalowany przez Mistrza, tego genialnego Artystę, Picassa wiele lat temu.

Pablo Picasso jako kubista eksperymentował z perspektywąi geometrią. Moją intencją, nie jest szczegółowa charakterystyka twórczości malarza, a raczej poznanie jej za pomocą zmysłów. Mając w domu portret, reprodukcje znanego obrazu, czujemy sie lekko jak w jakiejś galerii, obrazy, przedstawienia, wnosza do wnętrza ciepło, radość, refleksję. Ważne jest, by prezentowane obrazy "poczuć", zapamiętać i rozwijać w wyobraźni. W pracowni malarza posłużymy się płótnem na którym
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password