Naga kobieta w czerwonym fotelu

Artysta: Pablo Picasso

Zapytaj o cenę obrazu
Naga kobieta w czerwonym fotelu Naga kobieta w czerwonym fotelu

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Kubizm Kubizm to jeden z kierunków w sztuce, przede wszystkim w malarstwie, choć jego wpływ widoczny jest również w rzeźbie. Powstał około 1909 roku we Francji. Za jego twórców uważa się Pablo Picasso i Georges Braque. Termin kubizm pochodzi od łacińskiego słowa cubus, czyli sześcian, który bezpośrednio nawiązuje do podstawowej cechy nurtu - geometryzacji. Do przedstawicieli tego kierunku zalicza się również Juana Grosa, Fernanda Legera, Francisa Picabia i Jeana Metzingera. Pablo Picasso - Stary Gitarzysta W początkowym okresie kubizmu, zwanym fazą prekubistyczną. Obaj artyści wykorzystywali elementy sztuki iberyjskiej i afrykańskiej. Tworzyli samodzielnie, ale ich wspólnym impulsem były obrazy Paula Cezanne'a. Następną fazą był kubizm analitycz
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password