Kobieta jako kwiat

Artysta: Pablo Picasso

Zapytaj o cenę obrazu
Kobieta jako kwiat Kobieta jako kwiat

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Portret wg Picassa. Kolorowy, świetna propozycja dla nowoczesnego wnętrza.
Fresk Słowo fresk wywodzi się od włoskiego "fresco" co oznacza świeży, a to bezpośrednio dotyczy właśnie tej techniki malarskiej. Polega ona na pokrywaniu mokrych ścian, a dokładniej tynku, określonym rodzajem farb, odpornym na działanie wapnia. Potocznie freskami nazywa się wszystkie malowidła, powstałe na ścianach bez względu na użytą technikę podczas tworzenia dzieła. Czytaj dalej "Fresk" Âť Dominika - 10-09-2012 Akryl Jedną z popularnych technik malarskich jest malarstwo akrylowe, przy którym stosuje się farby akrylowe. Artyści poszukujący alternatywy dla malarstwa olejnego korzystali właśnie z malarstwa akrylowego. Technika ta jest wygodniejsza do akwareli lub gwas
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password