Macierzyństwo

Artysta: Gustav Klimt

Zapytaj o cenę obrazu
Macierzyństwo Macierzyństwo

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Kopia obrazu Gustav Klimt - MAcierzyństwo -obraz olejny, kopia, reprodukcja. Piękny, robiący wstaniałe wrażenie obraz, w formacie 70x90cm.

Doskonale pasuje do stylowych mebli, prestiżowych wnętrz. Piękne, finezyjne zdobienia, ornamenty- dopracowane szczegóły obrazu. Zmysłowa kobieta, tuląca w ramionach swój największy skarb - dziecko. Wiele, charakterystycznych dla malarstwa Klimta zdobień, złocenia, srebrzenia.
Jedno z najsłynniejszych dzieł Wiedeńczyka, secesyjne. Tutaj jest ujęty fragment fresku. Dzięki zwartej kompozycji i sile uczucia emanującej z obu postaci, udało się utrzymać harmonię obrazu. Ten obraz będzie doskonałym prezentem na ślub lub rocznicę ślubu, do sypialni, albo salonu. Obraz posiada zamalowane boki, można go powiesić n
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password