Muzyka - Music I

Artysta: Gustav Klimt

Zapytaj o cenę obrazu
Muzyka - Music I Muzyka - Music I

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Obraz o niesamowitej aurze, dający ciepły, kojący nastrój. Liczne złocenia.
Temat obrazu zaczerpnięty z klasycznej Grecji, atmosfera romantyczna analogią do dzieł innych, ówczesnych malarzy, twórców. Jednak wykorzystanie dużych, złocistych powierzchni pozbawionych głębi, jest zupełnie oryginalne. Jest to pierwszy obraz, w którym artysta posłużył się złotem. Klimt stworzył następne dwa dzieła ściśle związane z pierwszym. Muzyka II zniszczony w czasie drugiej wojny światowej, stanowił część serii przeznaczonej do sali w rezydencji przemysłowca Nicolasa Dumba - przeznaczonej do muzykowania.
Grająca kobieta ma na głowie delikatną opaskę, ozdobę typową w starożytności. Gra na instrumencie zwanym kitara (kithara), który był w starożytnej Grecji najpopul
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password