Portret Adeli Bloch-Bauer I

Artysta: Gustav Klimt

Zapytaj o cenę obrazu
Portret Adeli Bloch-Bauer I Portret Adeli Bloch-Bauer I

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Kopia obrazu.
Przepyszny portret Pani Bauer, namalowany przez Mistrza Gustava Klimta. Liczne złocenia i srebrzenia, bizantyjskie motywy ornamentów. To najbogatszy obraz tego artysty. Zastosowane płatki prawdziwego złota.
Przy zamówieniu obrazu, jest możliwość użycia przeze mnie prawdziwych płatków złota (cena obrazu w tym przypadku, do uzgodnienia indywidualnie).
Możliwe jest zamówienie portretu ze zdjęcia, w pokazanej tutaj, bogatej szacie.

Klimt malował ten wspaniały portret żony bogatego, wiedeńskiego bankiera przez wiele lat i mówi się, że między nim a modelką, nawiązał się długi romans. Naturalizm jest jeszcze obecny w twarzy i dłoniach kobiety, które jednak sprawiają wrażenie wyciętych w kunsztownej intarsji motywów ornamenta
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password