Pole maków

Artysta: Gustav Klimt

Zapytaj o cenę obrazu
Pole maków Pole maków

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Łąka maków Gustava Klimta - to jeden z najbardziej halucynogennych obrazów Mistrza. Bogaty wizualnie i pełen życia, chociaż zwodniczy dla umysłu i oka widza, które uparcie dążą do wyodrębnienia przedmiotów i ustalenia relacji przestrzennych pomiędzy nimi.
Klimt zdaje się tu z bólem poskramiać swoje dekoracyjne zapędy, wiedziony koniecznością dania rozpoznawalnego obrazu realnego świata.
Jak w wielu innych swoich pejzażach, horyzont jest usytuowany bardzo wysoko, zmuszając widza do ciągłego błądzenia po wielkiej masie owoców i kwiatów. Pewne ustępstwa Klimt poczynił dla perspektywy - kwiaty maków i drzewa rzeczywiście maleją, stosownie do oddalenia. Ale już nie uwzględnił iluzji blednięcia koloru na horyzoncie ( perspektywa powietrzna), ażeby nie ze
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password