Ogród ze słonecznikami

Artysta: Gustav Klimt

Zapytaj o cenę obrazu
Ogród ze słonecznikami Ogród ze słonecznikami

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Ogród wiejski Artysty Klimta, był całkowicie zarośnięty kwiatami. Malowanie kwiatów, stanowiło dla tego malarza formę wypoczynku. Płótno standardowe dla tych tematów, w kształcie kwadratu. Skupiając się na kępie słoneczników, gęsto zarośniętych nasturcji i nagietek (kwiaty pomarańczowe), białych chryzantemach i fioletowych, różnorodnych astrach, powojach, gożdzikach - Klimt nie namalował horyzontu, czy jakiegokolwiek punktu w przestrzeni, który umożliwiałby ich dokładniejsza lokalizację. Stworzył obraz kipiący życiem, nadzwyczajny, kolorowy, trochę halucynogenny. Kolorystyka i precyzja wykonania sprawią wrażenie, że obraz jest jak mozaika. Swieżość i prostota tematu różnią to płótno od prac miejskich, wyrafinowanych, dekoracyjnych Klimta.
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password