Pałac Kammer, aleja w parku

Artysta: Gustav Klimt

Zapytaj o cenę obrazu
Pałac Kammer, aleja w parku Pałac Kammer, aleja w parku

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Klimt zaczął malować pejzaże dopiero w trzydziestym piątym roku życia. Malował pejzaże z wakacji, dlatego często przedstawiają miejsca odwiedzane przez Wiedeńczyków latem. Choć malowanie widoków artysta traktował jako zajęcie dodatkowe i zajął się nim stosunkowo późno, to jednak stanowią pokaźną część jego dorobku artystycznego. Stanowią jedną czwartą wszystkich jego dzieł, a jest ich ponad pięćdziesiąt. Chociaż malował w plenerze - jego pejzaże są dalekie od impresjonistycznej wrażliwości. Cechuje te dzieła strukturalna solidność, przepych, bogactwo motywów i brak ludzkich postaci. Ciekawostka jest to, że prawie wszystkie pejzaże są kwadratowe, co w tej kategorii malarstwa jest rzadkością.
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password