Nocni włóczędzy

Artysta: Edward Hopper

Zapytaj o cenę obrazu
Nocni włóczędzy Nocni włóczędzy

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Edward Hopper (1882-1967), malarz realista amerykański XX wieku, malował zwykłe życie i otoczenie. Jako młody człowiek , wyjechał do Paryża jesienią 1906, do szkoły artystycznej i pozostał tam aż do następnego lata. Następnie odwiedził Londyn i całą Europę, odwiedzając Haarlem, Amsterdam, Berlin i Brukselę. Powrót do Ameryki, pracuje jako ilustrator w New York. Udał się do Gloucester, Massachusetts, w 1912 r.; do Ogunquit, Maine, w 1914, a 1915, a do Monhegan Island, dwanaście mil od wybrzeża Maine, każdego lata 1916/19. Rok 1923, zmienił kierunek malarstwa Hoppera. Poznał wtedy Josephine Nivison, którzy, podobnie jak on, studiował u Robert Henri w New School York Sztuka. Nivison już wystawiał swoje akwarele w Nowym Jorku, namówił Hoppera, doce
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password