Gwiazda, Tancerka, Primabalerina

Artysta: Edgar Degas

Zapytaj o cenę obrazu
Gwiazda, Tancerka, Primabalerina Gwiazda, Tancerka, Primabalerina

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Od czasów renesansu rozróżniano trzy rodzaje muzyki: muzykę, która jest w człowieku, muzykę we wszechświecie, czyli muzykę sfer i wreszcie muzykę instrumentów. Ciekawym akordem jest typ malarstwa mający na uwadze wyobraźnię i wrażeniowość, muzyczność barw, obecne zwłaszcza w okresie romantyzmu oraz w malarstwie symbolistów XIX wieku. Obserwujmy obraz i starajmy się usłyszeć jego brzmienie, dźwięk, muzykę. "Primabalerina" to dzieło impresjonistyczne. Edgar Degas potrafił świetnie uchwycić moment ruchu. Jasna tonacja barw, w jakich została przedstawiona baletnica, skupia na sobie wzrok widza. Poprzez biały strój i jasną karnację tancerki autor podkreślił jej kobiecość, delikatność, subtelność - cechy, które powinna mieć każda baletnica. Jej ruchy pełne
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password