Panna Lala w cyrku Fernanda

Artysta: Edgar Degas

Zapytaj o cenę obrazu
Panna Lala w cyrku Fernanda Panna Lala w cyrku Fernanda

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Nowatorskie ujęcie, wyprzedzające mozliwosci ówczesnej fotografii. Fernando był jednym z najbardziej znanych cyrków stałych, mający siedzibę w dzielnicy artystów paryskich, na Montmartrze.

Degas był przyjacielem Mallarmego, znał także pisarzy realistów, takich jak Louis Edmond Duranty, Emile Zola, Edmond i Jules de Goncourt czy Huysmans. Malarz był zafascynowany ich dziełami, jego obrazy z kolei stanowiły dla nich źródło inspiracji. Na przykład w młodzieńczych opowiadaniach Huysmansa znajdujemy wiele opisów krajobrazów, które zdają się być wiernym odzwierciedleniem pejzaży przedstawionych w pracach Degasa. W jednym z Croquis parisiens Huysmansa z 1880 r. znajdujemy opis akrobatki z Folies-Bergere, który doskonale pasuje do tego płótna.
W XIX
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password