Kobiety na tarasie kawiarni wieczorową porą

Artysta: Edgar Degas

Zapytaj o cenę obrazu
Kobiety na tarasie kawiarni wieczorową porą Kobiety na tarasie kawiarni wieczorową porą

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Wnętrze kawiarni wypełnionej gośćmi, symbolizującymi nowoczesne społeczeństwo, było jednym z ulubionych tematów Degasa. Artysta uważnie obserwował bywalców kawiarń i ukazywał ich bez pozowania i upiększania. Podobnie jak ówcześni powieściopisarze, Degas nie pragnął moralizować, starał się być jedynie świadkiem zmieniającej się rzeczywistości. Na tym obrazie posłużył się ograniczoną gamą kolorów, by lepiej oddać szczególną atmosferę panującą wieczorem w lokalu.
Impresjonistyczny, energetyczny portret kobiety. Na życzenie Klienta, mogę namalować obraz
laserunkowo, wtedy nakładam kilka cienkich warstw farby, aby uzyskac głębie obrazu - albo mogę nałożyć grubą warstwę farby szapachelką, aby uzyskac efekt trójwymiaru.
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password