Gwiazda (Tancerka na scenie)

Artysta: Edgar Degas

Zapytaj o cenę obrazu
Gwiazda (Tancerka na scenie) Gwiazda (Tancerka na scenie)

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
"Kiedy zobaczycie ten obraz Degasa, nie musicie juz iśc do opery" - pisał Georges Riviere.
Niewieloma pociągnieciami pędzla, Degas oddaje atmosferę na scenie i wdzięk, z jakim tańczy gwiazda spektaklu. Swietkista, lekka, tiulowa sukienka.

Degas często malował grupy tancerek w czasie prób lub w chwilach odpoczynku za kulisami. W tej pracy natomiast skupił się na przedstawieniu na scenie primabaleriny, będącej prawdziwym uosobieniem kobiecej urody. Nietypowe spojrzenie z góry podkreśla wdzięk i elegancję jej ruchów. Na uwagę zasługuje też mistrzostwo, z jakim malarz uchwycił zwiewność białego stroju dziewczyny, ożywionego czarną wstążką na szyi oraz delikatnymi plamami żółcieni i czerwieni, którymi odmalował kwiaty.
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password