Katedra w Rouen w pochmurny dzień

Artysta: Claude Monet

Zapytaj o cenę obrazu
Katedra w Rouen w pochmurny dzień Katedra w Rouen w pochmurny dzień

Twoje zapytanie zostało wysłane

  • W celu wyceny obrazu, poproszę o podanie formatu obrazu w postaci Szer x Wys, oraz krótkiej informacji dotyczącej jego tematu, lub przeznaczenia. Wkrótce skontaktuję się z Państwem, w celu omówienia dodatkowych szczegółów i propozycji.
  •     *Wymagane pola

Loading

Format
Jeden z wielu ujęć katerdy, namalowany przez Mistrza. Malował on ten sam obiekt, architekturę o wielu porach dnia, w różnym oświetleniu, żeby ująć nastrój chwili, zobaczyć, jak zmienia sie kolorystyka i uchwycic to na obrazie olejnym. To co w zamierzeniu miałobyć kpiną wkrótce stało się oficjalnie uznaną nazwą nowego kierunku w malarstwie, a obraz Moneta zyskał rangę wizytówki tego kierunku. Impresjonizm.
Płótno Moneta skupia w sobie wszystkie najistotniejsze cechy malarstwa impresjonistycznego.Próba uchwycenia przelotnego wrażenia, oddanie subiektywnych doznań artysty, a nie obiektywnej prawdy o rzeczywistości stało się ich celem nadrzędnym. Sięgnęli oni po nowe barwy świeże i czyste, rezygnując często z mieszania farb na palecie. Ich obrazy rozświetl
  • Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram. Obrazy olejne malowane ręcznie na płótnie, naciągniętym na drewniany blejtram.
  • Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.  Boki obrazu są zamalowane, gotowy do powieszenia na ścianie.
  • Możliwość oprawy w ramę. Możliwość oprawy w ramę.
  • Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Malowane na zamówienie w dowolnym rozmiarze.
  • Indywidualnie ustalane terminy realizacji Indywidualnie ustalane terminy realizacji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password